(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Parcel to Portugal (Nr 5599855)

Długość [m]:

151

Szerokość [m]:

52

Wysokość [m]:

61

Waga w kg (łączna):

6

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3387.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Varsovia

Od 30 gru 2019 do 25 sty 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Área Metropolitana De Lisboa, Lizbona

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).