(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Parcel x 13 (Nr 7585474)

Parcel x 13
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 40 x 40 cm
15 kg
10
Paczka
40 x 30 x 25 cm
8 kg
3
Łączna waga:
174 kg
Dystans
1274 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Mont-Roig Del Camp

Od 14 kwi 2021 do 21 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Canton Luxembourg, Bertrange

Od 24 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).