Parcel x 2 (Nr 6478981)

Parcel x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 100 x 100 cm 7 kg 2
Łączna waga: 14 kg
Dystans: 1427 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Toscana, Viareggio

Od 25 sie 2020 do 31 sie 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Ashford

Od 1 wrz 2020 do 23 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).