Parcel x 2 (Nr 6646039)

Parcel x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
55 x 35 x 40 cm 10 kg 1
Paczka
55 x 35 x 40 cm 10 kg 1
Łączna waga: 20 kg
Dystans 3886 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 2 paź 2020 do 6 paź 2020

Adres i termin dostawy

Maroko, Wielka Casablanca, Casablanca

Od 14 paź 2020 do 30 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).