Parcel x 2 (Nr 6843464)

Parcel x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 100 x 100 cm
30 kg
2
Łączna waga:
60 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Japonia, Prefektura Osaka, Osaka

22 sty 2021

Adres i termin dostawy

Australia, Australia Zachodnia, Perth

30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).