Parcel x 25 (Nr 8036790)

Parcel x 25
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 35 x 35 cm
10 kg
25
Łączna waga:
250 kg
Dystans
1835 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Donabate

27 lis 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Rosenheim

Od 28 lis 2021 do 29 lis 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, warto opublikować darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).