Parcel x 4 (Nr 7658261)

Parcel x 4
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
90 x 60 x 90 cm
30 kg
4
Łączna waga:
120 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Brazylia, São Paulo, São Paulo

Od 1 maj 2021 do 28 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Genewa, Genewa

Od 1 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).