Parcel x 5 (Nr 6148297)

Parcel x 5
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 30 x 34 cm 4 kg 5
Łączna waga: 20 kg
Dystans: 3193 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 1 lip 2020 do 3 lip 2020

Adres i termin dostawy

Gruzja, Tbilisi, Tbilisi

Od 1 lip 2020 do 5 lip 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).