Parcel x 6 (Nr 7553696)

Parcel x 6
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
46 x 46 x 45 cm
25 kg
6
Łączna waga:
150 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 11 maj 2021 do 30 maj 2021

Adres i termin dostawy

Australia, Wiktoria, Collingwood

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).