Parcel x 8 (Nr 7675929)

Parcel x 8
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
50 x 31 x 50 cm
20 kg
8
Łączna waga:
160 kg
Dystans
69 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Dania, Region Stołeczny, Hellerup

Od 30 cze 2021 do 2 lip 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Skania, Malmo

Od 1 lip 2021 do 3 lip 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).