(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-20 18:41

Parę małych kartonów 3 rowery w tym dwa dziecięce fotelik samochodowy i zmywarka

(Nr 2167857)
Parę małych kartonów 3 rowery w tym dwa dziecięce fotelik samochodowy i zmywarka

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1605.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę pakunków, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.

Adres i termin nadania

West Bromwich, B70 7NG, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 52-017, Polska

Termin elastyczny