(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-03 13:30

Parę mebli i pudelek (Nr 3591489)

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 1150.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, aby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Veenendaal, Holandia

7 gru 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny