(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-10 22:25

Parę mebli i pudelek (Nr 3628885)

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 1150.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę pudeł, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Veenendaal, Holandia

11 gru 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny