(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2017-12-28 10:40

Pas przedni z chłodnicami, zderzak przod

(Nr 2245029)
Pas przedni z chłodnicami, zderzak przod

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

2

Dystans: 403.00 km

Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal aukcyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda transportowa stanowi bazę obecnych zamówień oraz gwarantuje firmom przewozowym odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Żeby skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest całkiem za darmo. W dalszej kolejności należy dołączyć swoje zlecenie (w momencie, gdy jesteś zleceniodawcą) lub poszukać zlecenia na interesującej cię trasie (w momencie, gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia dostęp do wielu tysięcy zleceń w kraju jak i za granicą, a zlecającym przewóz - sposobność zaprezentowania swojej paczki tysiącom firm transportowym, które w lot wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się oferty przewozowe dla przeróżnego rodzaju ładunków. Osoby zlecające transport mają możliwość wystawić przewóz w ramach następujących kategorii, przykładowo: meble, motocykle i skutery, ładunki, paczki, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, palety, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, zwierzęta jak i dużo innych. Do najczęściej używanych kategorii ofert transportowych należą: transport samochodów, przewóz mebli oraz giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych ogłoszeń są zlecenia transportowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Krzepice, 42-160, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

Termin elastyczny