Pasajeros (Nr 8017260)

Pasajeros
Liczba osób
Pasażerowie
1
Dystans
2322 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 28 wrz 2021 do 24 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pasażerów

Transport pasażerów

Przewóz pasażerów może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 ludzi. Firma zajmująca się przewozem ludzi powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i należyte uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt przewozu pasażerów

Koszt transportu osób uzależniony jest często od długości trasy podróży, a także od ilości pasażerów oraz wagi i wielkości bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie informacji na temat ilości walizek lub plecaków oraz pozostałych transportowanych przedmiotów – należy podać informację o dokładnej wadze i o wielkości każdej sztuki bagażu. W momencie, kiedy nie znasz dokładnych informacji o bagażu, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

Ustalając kurs podróży warto podać dokładne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, kiedy kilkoro osób odbywa swoją podróż do innego miejsca docelowego, dobrze jest poinformować o tym przewoźnika zawczasu, tak żeby mógł należycie zaplanować trasę.

Przykładowo, za przewóz pasażera wraz z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 złotych. Za transport podróżnej razem z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin zapłacono 550 PLN. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 PLN.