(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 09:34

Pasat B6

(Nr 1922957)
Pasat B6

Marka i model:

Wvw Pasat b6

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 481.00 km

Informacje dodatkowe:

Pasat kąbi brak silnika i skrzyni uszkodzony prawy bok zawieszenie sprawne wiedzie na lawetę

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 11:17

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Moge zabrać ale tylko dzis po drodze , oferta aktualna jeszcze 3 godz

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Sömmerdaer Weg, Erfurt, Niemcy

Od 28 lip 2017 do 12 sie 2017

Adres i termin dostawy

Rawicz, rawicki, Polska

Termin elastyczny