(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-11-21 21:36

Pasazer i zwierze

(Nr 2170791)
Pasazer i zwierze

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 912.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam serdecznie! Szukam możliwości przejazdu dla siebie i psa (10-cio misieczny owczarek niemiecki) z Niemiec do Polski w okresie przedświątecznym, gdyby istniala taka możliwość, rowniez powrotu na tej samej trasie w okresie 26-29 grudnia. Pies jest lagodny, przyzwyczajony do jazdy samochodem oraz przebywania w transporterze. Posiada komplet szepien i dokumentow, jest ubezpieczony w kraju i za granicą.

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

ID firmy: 673521
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2017, 23:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-26 do 2018-01-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-12-31, 23:42

Opis oferty:

Zapraszamy serdecznie do akceptacji ogłoszenia oraz kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości: (1)

Adrian M. (Przewoźnik)
26-11-2017, 23:46
Zapraszamy serdecznie jeździmy z Białegostoku, prosimy o wcześniejszą akceptacje aby zająć dla Pani miejsce z pieskiem :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim przypadku chore ani okaleczone. Jeśli planujemy przewieźć psa, kota lub fretkę należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, w którym zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez weterynarza. Listę weterynarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

    Obok paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie dane jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę przewoźników uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić autem, jeśli mamy należyty transporter. Przy przewozie zwierza można używać różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. Przy wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Hofgeismar, 34369, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 21 gru 2017 do 23 gru 2017