(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pasażerowie x 15 (Nr 7817613)

Liczba osób
Pasażerowie
15
Dystans
61 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

19 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

19 cze 2021


Transport pasażerów

Transport pasażerów

Przewóz podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy transport ludzi.

Cena transportu ludzi

Koszt transportu pasażerów uzależniony bywa często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości osób oraz wagi i wielkości walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie informacji na temat ilości walizek i toreb jak także innych transportowanych przedmiotów – trzeba przekazać informację o dokładnej wadze oraz o wielkości każdej sztuki bagażu. W momencie, gdy nie znasz dokładnych informacji o bagażu, oszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

Ustalając kurs podróży dobrze jest napisać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, kiedy część osób jedzie do różnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł odpowiednio obmyślić drogę podróży.

Na przykład, za transport pasażera razem z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 złotych. Za transport pasażerki razem z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 złotych. Przewóz podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 złotych.