Pasażerowie x 2 (Nr 7543380)

Pasażerowie x 2
Liczba osób
Pasażerowie
2
Dystans
1369 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Brabancja Północna, Valkenswaard

Od 9 sie 2021 do 21 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Lloret De Mar

Termin elastyczny


Transport pasażerów

Transport pasażerów

Transport pasażerów może być realizowane autem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 ludzi. Firma przewożąca ludzi powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i właściwe zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza terytorium Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Cena przewozu pasażerów

Koszt przewozu osób uzależniony jest przede wszystkim od długości trasy podróży, a także od liczby ludzi oraz ciężaru i rozmiaru bagażu, który ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek lub toreb oraz innych posiadanych przedmiotów – trzeba przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie umiesz podać dokładnych informacji o bagażu, określ ich wartość i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

Ustalając kurs podróży należy napisać dokładne adresy – w przypadku, gdy część osób jedzie do innego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł należycie zaplanować drogę podróży.

Na przykład, za przewóz podróżnego wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 złotych. Za przewóz pasażerki wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 zł. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 PLN.