Pasażerowie x 2 (Nr 7543391)

Pasażerowie x 2
Liczba osób
Pasażerowie
2
Dystans
1378 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Eindhoven

Od 9 sie 2021 do 21 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Lloret De Mar

Termin elastyczny


Transport pasażerów

Transport podróżnych

Przewóz podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 ludzi. Firma zajmująca się przewozem ludzi powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza granice kraju) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Cena przewozu osób

Koszt transportu pasażerów uzależniony jest zazwyczaj od długości trasy podróży, a także od ilości osób oraz ciężaru i wielkości walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek i toreb jak również innych przewożonych rzeczy – wypadałoby przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o wielkości każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie umiesz podać szczegółowych informacji o bagażu, wyszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

Wyznaczając trasę podróży dobrze jest podać szczegółowe adresy – w przypadku, kiedy część osób podróżuje do odrębnego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika wcześniej, tak aby mógł odpowiednio obmyślić drogę podróży.

Na przykład, za transport podróżnego wspólnie z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 PLN. Za przewóz podróżnej razem z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 zł. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 zł.