(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-24 08:44

pascal

(Nr 1443912)
pascal

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1.00

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

16

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1404.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 09:58

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-05, 23:59

Opis oferty:

Witam do dyspozycji bus oplandeczony 10ep+ przyczepa oplandeczona 10 ep zapraszam do współpracy

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, jeśli przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład mokrą gąbką. Potem warto zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, mszana donna

8 gru 2016

Adres i termin dostawy

Belgia, kortrijk

12 gru 2016