(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 09:52

Passat b5

(Nr 1873448)
Passat b5

Marka i model:

passat b5

Waga w kg:

11111.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 14.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, jak nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 27 cze 2017 do 28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Trzebińska, Poznań, 60-003, Polska

Od 27 cze 2017 do 28 cze 2017