(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-31 18:02

passat b6

(Nr 2000141)

Marka i model:

passat b6

Waga w kg (łączna):

1450.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 88.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Powinno się pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bolechowo, 72-131, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bolewice, 64-305, Polska

Termin elastyczny