(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 10:43

pasta refrigerada de algas (Nr 2744236)

pasta refrigerada de algas

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 769.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu paczki, należy wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Colturano, 20060, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nin, Chorwacja

Termin elastyczny