(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 16:32

pasta refrigerada de algas (Nr 2746124)

pasta refrigerada de algas

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 769.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Colturano, 20060, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nin, Chorwacja

Termin elastyczny