(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pasteryzator (na kółkach) 70x40x140cm x 1, Frezer do lodów (na kółkach) 75x60x140cm x 1, Szafa mro (Nr 7651566)

Sztuk
Pasteryzator (na kółkach) 70x40x140cm
1
Frezer do lodów (na kółkach) 75x60x140cm
1
Szafa mroźnicza 74x99x220cm
1
Szacunkowa łączna waga
660 kg
Dystans
13 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Przeźmierowo

Od 15 kwi 2021 do 16 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 16 kwi 2021 do 18 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pudeł, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego dobytku.