(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-05 10:40

pateta

(Nr 1827884)
pateta

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

1000

Wysokość [m]:

1000

Waga w kg:

470.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1279.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 10:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla palety euro max 120x80 cm, wysokość do 100 cm i wadze DO 460 kg - nic nie może wystawać poza obrys palety. W przypadku innych wymiarów lub wagi prosimy o kontakt w celu poprawnej wyceny. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

1250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

1290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 21:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówkibardzo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Różyny, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zaventem, Belgia

Termin elastyczny