patinete electrico (Nr 8043625)

patinete electrico
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
patinete electrico
120 x 50 x 60 cm
14 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
14 kg
Dystans
1471 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Vitoria

Od 11 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Emilia-Romania, Bolonia

Od 18 paź 2021 do 22 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to nic trudnego. Jeżeli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę rolniczą, naczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu masz niezapakowany rower, wtedy pojawia się trudność z wyborem stosownej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu utrudnień. Ze względu na fakt, że mamy w serwisie tysiące różnorodnych przewoźników z różnorodną flotą pojazdów, więc na pewno znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Jeżeli chcesz dostać ogłoszenia dopasowane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najstaranniej przedstawić pojazd. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy ma stosowny pojazd, aby taki transport zrealizować. W przypadku, jeśli gabaryty lub ciężar aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą posiadać specjalne certyfikaty, a w czasie jazdy konieczna jest obecność pilota. Znaczące jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wtoczyć się na przyczepę, czy też przykładowo posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz pojazdu w portalu Clicktrans nierzadko jest nie tak wysoka niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości blisko 950 km został wykonany za 900 PLN, czyli aż o 500 PLN mniej niż na ogół kosztuje.