(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-05-24 10:23

pawilon gastronomiczny (Nr 2744120)

Długość [m]:

2.7

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

600.00

Dystans: 103.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to pestka. Kiedy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę rolniczą, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu posiadasz niezapakowany skuter, wówczas pojawia się dylemat z wyborem właściwej firmy. Giełda transportowa Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że posiadamy w serwisie bardzo wiele różnych firm z rozmaitą flotą wozów, dlatego bez wątpienia pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Żeby uzyskać zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najprecyzyjniej opisać maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada odpowiedni wóz, aby taki transport zrobić. W sytuacji, kiedy gabaryty lub ciężar samochodów przewyższają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą mieć odpowiednie certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna będzie obecność pilota. Znaczące będzie również określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w portalu Clicktrans z reguły jest niższa niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości około 950 km został spieniężony za 900 złotych, czyli około 500 PLN taniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Dębki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poddąbie, 76-270, Polska

Termin elastyczny