(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-17 12:09

PCX 125 cc

(Nr 2161638)
PCX 125 cc

Marka i model:

PCX 125 cc

Waga w kg (łączna):

100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 740.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 22:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle oraz skutery to często cenne ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - jednak tylko pozornie. Należycie umocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na naczepie, niezbędne są cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem 2, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie drogi, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Istnieją również platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sineu, 07510, Hiszpania

Termin elastyczny