(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 11:04

Peces vivos (Nr 3005076)

Peces vivos

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

38

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 780.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Monforte del Cid, 03670, Hiszpania

6 sie 2018

Adres i termin dostawy

Biarritz, 64200, Francja

7 sie 2018