(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pegperego motorek na akumulator dla dziecka 3Lata (Nr 7607959)

Waga
Sztuk
pegperego motorek na akumulator dla dziecka 3Lata
Długość
120 cm
70 kg
1
Łączna waga:
70 kg
Dystans
179 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Grzebienisko

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Lubnów

Termin elastyczny


Transport motocykli lub skuterów

Motocykle i skutery to zwykle kosztowne towary, które wydają się na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - jednak jedynie złudnie. Odpowiednio umocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

            Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są tylko dwie, gdyż dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się motoru. Ważne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w aucie.

            Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

            Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.