(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 07:55

peguot207

(Nr 1919091)
peguot207

Marka i model:

peguot207

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 2317.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 10:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-10

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Castle Douglas, Wielka Brytania

Od 26 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Sieczków, Polska

Termin elastyczny