(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 11:26

pellet (Nr 3005240)

pellet

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.80

Waga w kg (łączna):

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Opakowanie ładunku:

pellet w big bagach

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1322.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje głównie firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka kluczowych spraw.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, należy uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych świadectw, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Jarosław, Rosja

Od 30 lip 2018 do 12 sie 2018

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

Od 2 sie 2018 do 18 sie 2018