(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 09:54

pelna ciezarowka

(Nr 1922989)
pelna ciezarowka

Długość [m]:

13600

Szerokość [m]:

2400

Wysokość [m]:

1800

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia sa wozki transportowe - ilosc 44 sztuki - waga okolo 5 ton.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1001.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka kluczowych kwestii.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, trzeba by sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Kiedy chcemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich warunków, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Hauzenberg, Niemcy

28 lip 2017