(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pełna Ciężarówka - 20 ton (Nr 4946474)

Pełna Ciężarówka - 20 ton

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Przewóz maszyn / regałów metalowych

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2332.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Paisley

Od 27 sie 2019 do 31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pułtusk

Od 1 wrz 2019 do 8 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zazwyczaj firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego transportu uzgodnić kilka newralgicznych punktów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, oprócz tego w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, a duża konkurencja umożliwia dostanie niskich stawek.