(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pełna ciężarówka (TIR 23t) Słowenia-Polska (Nr 5872739)

Pełna ciężarówka (TIR 23t) Słowenia-Polska

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Gruba folia przemysłowa

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1353.00 km

Adres i termin nadania

Słowenia, Goriška, Črniče

Od 24 lut 2020 do 30 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Bielsk Podlaski

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka newralgicznych rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, należy uściślić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Jeśli chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.