(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-04 21:04

Pełna solówka Sewilla Nysa

(Nr 2008475)
Pełna solówka Sewilla Nysa

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

8000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2947.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9799 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 23:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-19

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 9799 zł

Wiadomości:

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 22:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości: (1)

Mariusz P. (Przewoźnik)
05-09-2017, 18:59
Zapraszam, ze stawką dojedziemy w drodze negocjacji do dobrej oferty dla dwóch stron :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zleceniem takiego transportu uściślić parę kluczowych kwestii.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Kiedy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nysa, Polska

Termin elastyczny