(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-04 21:04

Pełna solówka Sewilla Nysa

(Nr 2008475)
Pełna solówka Sewilla Nysa

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

8000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2947.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9799 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 23:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-19

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 9799 zł

Wiadomości:

9890 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 22:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości: (1)

patkar_lubliniec
05-09-2017, 18:59
Zapraszam, ze stawką dojedziemy w drodze negocjacji do dobrej oferty dla dwóch stron :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka istotnych spraw.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należałoby sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych certyfikatów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po ustaleniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorakich produktów, a duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Sevilla, España

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nysa, Polska

Termin elastyczny