(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 20:31

Pequeño escritorio de 75x52x96 cm y 5 kg

(Nr 2008403)

Długość [m]:

75

Szerokość [m]:

52

Wysokość [m]:

96

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

50

Dystans: 876.00 km

Informacje dodatkowe:

Recogida y entrega flexibles para poder ajustar el transporte a la ruta prevista del transportista

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Guriezo, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny