(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Personal items (Nr 2922960)

Personal items

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [€]:

1500

Dystans: 3462.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Møre Og Romsdal, Alesund

Od 31 sie 2018 do 4 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Valencia/valència

Od 4 wrz 2018 do 8 wrz 2018


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na parę pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego mienia.