(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 15:20

Peugeot 107 i Peugeot 207

(Nr 2007530)
Peugeot 107 i Peugeot 207

Marka i model:

Peugeot 107 i Peugeot 207

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 1965.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy pamiętać również, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Nantes, 44000;44100;442, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny