(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Peugeot 206 (Nr 6690664)

Waga Sztuk
Peugeot 206 1 Gen. [restyling] (2002 - 2009) Hatchback 3-Drzwiowy
Długość
382 cm
Szerokość
165 cm
Wysokość
143 cm
ok. 1045 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 1045 kg
Dystans 1781 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 19 paź 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Tuszyma

Termin elastyczny


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się często, kiedy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu pojazdu

Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się nie zapominać także, iż właściwa waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.