Samochody Dodano: 2017-10-16 11:37

Peugeot 206 cv

(Nr 2093475)
Peugeot 206 cv

Marka i model:

Peugeot 206 cc

Waga w kg:

1300.00

Dystans: 1258.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto -Peugeota 206 cc chcialabym przetransportowac(najlepiej na lawecie) z polnocy Wloch- Turyn, Mediolan i okolice (moge nim dojechac ewentualnie do iejsca aladunku na pln Wloch) do Zielonej Gory. Najchetniej jeszcze w pazdzierniku ale jesli bedzie tansza oferta to i pozniej. W tej chwili najkorzystniejsza oferta,ktora otrzymalam na przewoz auta na lawecie jest 1500 zl brutto z Mediolanu do Zielonej Gory. Jesli jestescie w stanie Panstwo zaproponowac korzystniejsze warunki, chetnie skorzystam. Pozdrawiam, Kasia Kowalczyk.

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

1700 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-11-2017, 23:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-15 do 2017-11-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

2200 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-10-2017, 11:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-16 do 2017-10-19

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony licencja, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości: (1)

Kasia20172017
16-10-2017, 16:29
Dzien dobry, W tej chwili najkorzystniejsza oferta,ktora otrzymalam na przewoz auta na lawecie jest 1500 zl brutto z Mediolanu do Zielonej Gory. Jesli jestescie w stanie Panstwo zaproponowac korzystniejsze warunki, chetnie skorzystam. Pozdrawiam
Wyślij wiadomość
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta pojawia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Powinno się pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Turyn, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny