(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-16 11:37

Peugeot 206 cv

(Nr 2093475)
Peugeot 206 cv

Marka i model:

Peugeot 206 cc

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 1258.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto -Peugeota 206 cc chcialabym przetransportowac(najlepiej na lawecie) z polnocy Wloch- Turyn, Mediolan i okolice (moge nim dojechac ewentualnie do iejsca aladunku na pln Wloch) do Zielonej Gory. Najchetniej jeszcze w pazdzierniku ale jesli bedzie tansza oferta to i pozniej. W tej chwili najkorzystniejsza oferta,ktora otrzymalam na przewoz auta na lawecie jest 1500 zl brutto z Mediolanu do Zielonej Gory. Jesli jestescie w stanie Panstwo zaproponowac korzystniejsze warunki, chetnie skorzystam. Pozdrawiam, Kasia Kowalczyk.

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

ID firmy: 11952
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-11-2017, 23:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-15 do 2017-11-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

2200 zł

ID firmy: 44029
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-10-2017, 11:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-16 do 2017-10-19

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony licencja, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości: (1)

Kasia K. (Zleceniodawca)
16-10-2017, 16:29
Dzien dobry, W tej chwili najkorzystniejsza oferta,ktora otrzymalam na przewoz auta na lawecie jest 1500 zl brutto z Mediolanu do Zielonej Gory. Jesli jestescie w stanie Panstwo zaproponowac korzystniejsze warunki, chetnie skorzystam. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się nierzadko, jak nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Turyn, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny