(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-29 19:40

peugeot 207

(Nr 1995410)
peugeot 207

Marka i model:

peugeot 207

Waga w kg:

1150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2734.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się często, jak nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy pamiętać również, właściwa waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 18 wrz 2017 do 25 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Стара Загора, Bułgaria

Termin elastyczny