(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-27 08:51

Peugeot 307 SW

(Nr 2325184)
Peugeot 307 SW

Marka i model:

Peugeot 307 SW

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 484.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 14:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zlecenie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jak zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bilbao, 48001;48002;480, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lugo, Hiszpania

Termin elastyczny