(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-27 08:51

Peugeot 307 SW

(Nr 2325184)
Peugeot 307 SW

Marka i model:

Peugeot 307 SW

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 484.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bilbao, 48001;48002;480, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lugo, Hiszpania

Termin elastyczny