(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 19:51

Peugeot 307sw nie uszkodzony tylko problem ze sprzęgłem termin do ustalenia

(Nr 1821863)
Peugeot 307sw nie uszkodzony tylko problem ze sprzęgłem termin do ustalenia

Dystans: 1224.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 17:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-07-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się pamiętać również, faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Strasburg, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnów, Polska

Termin elastyczny