(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 13:08

Peugeot 308 uszkodzony silnik

(Nr 2338688)
Peugeot 308 uszkodzony silnik

Marka i model:

Peugeot 308

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1721.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2990 zł

ID firmy: 44029
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 08:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport ubezpieczony, licencja. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 2990 zł

Wiadomości:

3000 zł

ID firmy: 705436
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 18:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-20

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam serdecznie, Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku i posiadamy pełne ubezpieczenie OCP. Mówimy biegle po włosku. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść wóz?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Turyn, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tomaszów Lubelski, 22-600, Polska

Termin elastyczny