(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 16:38

Peugeot 406 Coupe

(Nr 2007815)
Peugeot 406 Coupe

Marka i model:

Peugeot 406 Coupe

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1235.00 km

Informacje dodatkowe:

Miejsce docelowe do ustalenia - może być inne niż Częstochowa.

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 09:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-20 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam. Jestem w Danii 2 razy w tygodniu. Posiadam zestaw na 3 samochody.

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać również, faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Randers, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Częstochowa, Polska

Termin elastyczny