(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 13:39

Peugeot 407 SW

(Nr 2650004)

Marka i model:

Peugeot 407 SW

Waga w kg (łączna):

1696.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1318.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzień dobry, Szukam transportu auta z Francji Villerupt do Warszawy możliwie jak najwcześniej. Dziękuję

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 610070
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 10:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-04 do 2018-05-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy pamiętać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Villerupt, 54190, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny