(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-26 23:11

Peugeot 407sw z Bouchain

(Nr 2324884)
Peugeot 407sw z Bouchain

Marka i model:

Peugeot 407sw

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1021.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bouchain, Francja

Od 29 sty 2018 do 2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Gryfów Śląski, 59-620, Polska

Od 29 sty 2018 do 2 lut 2018